FIRMA REALIZACJE OFERTA CERTYFIKATY REFERENCJE SERWIS OGŁOSZENIA KONTAKT
© complexbud.com.pl
Complex-Bud Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 42, 33-230 Szczucin tel. (014) 64 40 240  fax: (014) 64 40 241 NIP: 871-17-07-838   REGON: 120184872 Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie Wydział XII Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS: 0000251265 Kapitał zakładowy: 385.800,00 złotych

PRODUKCJA I MONTAŻ

STOLARKI

ALUMINIOWEJ I PCV

FASADY Produkujemy fasady oparte na systemie:  słupowo-ryglowym, strukturalnym i semistrukturalnym, kasetonowym. Wypełnionych szkłem lub panelami aluminiowymi. W zależności od  rodzaju użytego szkła można uzyskać konstrukcje o różnym  współczynniku U. W celu osłonięcia pasów międzyokiennych można  zastosować hartowane szkło emaliowane dające fasadzie jednolity,  estetyczny wygląd. Profile fasadowe można także użyć do  wykonania:  o świetliki dachowe, o pasma świetlne, o ogrody zimowe, o dachy szklane. OKNA I DRZWI Produkowane przez nas okna znajdują zastosowanie zarówno  w nowych jak i modernizowanych obiektach. Dostępne są  w szerokiej gamie kolorów i w dowolnych rozmiarach. W oknach  uchylnych znajdujących się na dużej wysokości można zastosować  mechanizm otwierający, którego klamkę lub sterowanie elektryczne  umieszcza się w dowolnym miejscu. Stosując odpowiednie  uszczelki i szyby gwarantujemy doskonałą ochronę przed utratą  ciepła i hałasem. Oferujemy różnego rodzaju drzwi i okna:   otwierane (ręcznie lub automatycznie), przesuwne (ręcznie lub automatycznie), uchylno-przesuwne, wahadłowe (harmonijkowe, dymoszczelne, ognioodporne). ŚCIANKI DZIAŁOWE Profile aluminiowe dają możliwość tworzenia różnorodnych  konstrukcji do wewnętrznej zabudowy. Różnorodna kolorystyka  i wiele wariantów wypełnień daje niezliczone możliwości tworzenia; ścianek działowych, boksów kasowych, wiatrołapów, kabin prysznicowych. Poprzez zastosowanie odpowiednich uszczelek można tworzyć  konstrukcje dymoszczelne tj. ognioodporne, antywłamaniowe.   Oferujemy następujące rodzaje ścianek:     o całoszklane  o w ramach aluminiowych o z odpornością ogniową EI15, EI30, EI60.
Oferujemy Państwu systemy aluminiowe i PCV najwyższej jakości, naszymi dostawcami profili aluminiowych są: ALUPROF, BLYWEERT.  W zakresie produkcji aluminium wykonujemy stolarkę w systemach “zimnych” bez przekładki termicznej oraz w systemach „ciepłych”  z różną szerokością przekładki termicznej zależnej od parametrów systemu. Aby sprostać wymaganiom każdego klienta nasza oferta zawiera różnorodną gamę profili i wielorakość rozwiązań technicznych co  pozwala na realizację najbardziej złożonych projektów. Stosujemy doskonałe i sprawdzone okucia oraz szyby niskoemisyjne U=1,0  W/m2K, wykorzystujemy również szkła o niższym wsółczyniku przenikania ciepła-dwukomorowe, dźwiękochłonne, przeciwsłoneczne,  bezpieczne, antywłamaniowe i inne na specjalne życzenie klienta. Szyby mamy od najlepszych dostawców na rynku: EFFECT GLASS,  PILKINGTON GLASS. W naszej ofercie znajdują się systemy: okienno-drzwiowe, fasadowe, ppoż, oddymiające i antywłamaniowe.