FIRMA REALIZACJE OFERTA CERTYFIKATY REFERENCJE SERWIS OGŁOSZENIA KONTAKT
© complexbud.com.pl
Complex-Bud Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 42, 33-230 Szczucin tel. (014) 64 40 240  fax: (014) 64 40 241 NIP: 871-17-07-838   REGON: 120184872 Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie Wydział XII Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS: 0000251265 Kapitał zakładowy: 385.800,00 złotych

PRODUKCJA I MONTAŻ KONSTRUKCJI

STALOWYCH

Dział Konstrukcji Stalowych firmy zajmuje się produkcją oraz montażem konstrukcji  przeznaczonych na : obiekty handlowe, obiekty użytku publicznego, obiekty przemysłowe (estakady technologiczne, etażerki, pomosty technolog. Itp.), obiekty biurowe, hale magazynowe i produkcyjne, hale sportowe oraz widowiskowe, wiadukty, centra logistyczne. Jako doświadczony wytwórca konstrukcji stalowych oferujemy naszym Klientom pomoc w osiągnięciu, jak najlepszych efektów i fachową realizację inwestycji. Dysponujemy halami produkcyjnymi o łącznej powierzchni 4000 m2 z pełnym wyposażeniem w maszyny i urządzenia służące do  prowadzonego profilu produkcji. Wytwórnia zatrudnia niezbędną ilość osób i wytwarza średnio ok. 400-500 ton konstrukcji stalowych  miesięcznie. Całkowity potencjał produkcyjny w zależności od rodzaju zlecenia to ok. 500 ton miesięcznie gotowych i zmontowanych  konstrukcji. Do głównych procesów technologicznych wykonywanych w zakładzie należą:   przygotowanie projektów w tym warsztatowych, obróbka plastyczna, w tym cięcie na zimno, gazowe i plazmowe blach oraz profili, montaż warsztatowy konstrukcji, spawanie konstrukcji stalowych, zabezpieczenie antykorozyjne powierzchni, w tym: o oczyszczanie mechaniczne poprzez śrutowanie, o malowanie natryskowe hydrodynamiczne przy użyciu pomp firmy GRACO, o malowanie proszkowe, o cynkowanie ogniowe. Dysponujemy wysokiej klasy parkiem maszynowym, w skład którego wchodzą m. in.: nowoczesna komora lakiernicza oraz śrutownia, nożyce gilotynowe do ciecia blach o grubości max 12 mm, nożyce gilotynowe do cięcia blach o grubości max 4 mm, piły taśmowe do cięcia profili, zaginarka mechaniczna do blach wielko gabarytach, wiertarki słupowe, stołowe, urządzenia do spawania drutem elektrodowym w osłonie gazów ochronnych firmy LORCH i LINCOLN ELECTRIC, zwijarka do blach, tokarki, frezarki, wózki widłowe o udźwigu 5-10 T, żuraw samojezdny o udźwigu 16 T, żuraw samochodowy o udźwigu 25 T, żuraw wieżowy o wysięgu 45 m i udźwigu 5 T. podnośnik do paneli ściennych i dachowych.

Dodatkowo naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi w zakresie montażu płyt

warstwowych.  Usługa obejmuje swoim zakresem wykonywanie obudowy w postaci:

płyt warstwowych, paneli i blach trapezowych, kaset i paneli ściennych w układzie pionowym i poziomym.

 oraz montaż dachów płaskich w technologii:

blacha trapezowa lub płyta warstwowa z wysokim trapezem, wełna mineralna lub pianka PIR (ocieplenie), papa podkładowa i termozgrzewalna lub membrana.
Zakład posiada Certyfikat z uprawnieniami do prowadzenia prac spawalniczych w zakresie nośnych konstrukcji stalowych stosowanych w budownictwie na podstawie normy DIN EN ISO 3834-2 (EN 729-2)